@720N43V като за начало - купи си го или мини на линукс... ако не - че те спряха genuine проверката за IE... дръпни си пакета и си го инсталирай ръчно...
@Forsi предпочитам ОС-а, леопарда хапе @muiiio аз имах огромния кеф да поработя на MacBook Air, това е просто уникално. Даже в момента линукса ми е с mac4lin