Rx-Ende
Качи ли са Uprising в zamunda, сега чакаме сииииииийд..
mart1n
ami v momenta si teglq posledniq epizod na Heroes ot Zamundata ;o) i se kanq da go gledam ... ;P
GeorgeSG
Тъпо ми е. Искам да пробвам тая игра, дето @X7r3M1s7a каза за нея, ама няма от де да я взема. Zamunda не се отваря.
sentinel
Въпросът: "Кой е най-трудният за имплементиране сървър на Microsoft?" има един отговор: "Team Foundation Server" (все още не съм работил с Exchange де...)