@E-uroci Епа не става. Иначе като влезна в форума ми го дава ,че има ново мнение. Може би е от браузъра. Като се прибера ще ти кажа дали имам проблеми там.
@E-uroci сайта ви като код има доста пропуски в css особено като разгледах, значи от менюто бутоните като слагате паддинг го изваждайте от дължината на бутона