Търсене на постове: uroci

Георги Костадинов
1250673941183409.png Forsi
@E-uroci Епа не става. Иначе като влезна в форума ми го дава ,че има ново мнение. Може би е от браузъра. Като се прибера ще ти кажа дали имам проблеми там.
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Напиши нещо да тествам :D
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Ама и FF-то на работа изтрива всичките данни при изход.
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci готово
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci сайта ви като код има доста пропуски в css особено като разгледах, значи от менюто бутоните като слагате паддинг го изваждайте от дължината на бутона
Георги Костадинов
1250672490567893.png Forsi
@E-uroci Тази иконка не ми показва за нови.
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Защо ,когато има ново мнение в форума не ми го отбелязва?
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci
http://e-uroci.net/forum/viewtopic.php?t=7
Филип Сотиров
Fipo
@E-uroci да ги препращате на друг сайт наистина е тъпо, но последвайте примера на facebook например. Те показват сайта, но не го оптимизират за IE6 !
http://www.netmag.co.uk/zine/discover-culture/calling-time-on-ie6
Филип Сотиров
Fipo
@E-uroci то големите сайтове масово прекратяват поддръжка към IE6, а вие точно обратното ?! кому е нужно ?!!!
Георги Динков
gogata2427
@BUSTTER @E-uroci Като се загледах , найстина , не му отива много много , някой по масивен шрифт може да е по-добре ;) ..
E-uroci
След дълга работа снощи :D e-uroci вече има подръжка на IE6.
Георги Динков
gogata2427
@E-uroci Сега май , че трябва да са наред , а ?
Георги Динков
gogata2427
@E-uroci Отиди вече , почти съм готов.. :D
Георги Динков
gogata2427
@E-uroci Ооо , т'фа ши има мноо играчка :D
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата