Търсене на постове: uroci

НяМам ;(
chalakov2
@E-uroci КРАДЦИ същата работа като uroci.net :) Това са Крадци2.нет ;)
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci аа ок, както искаш.
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci ами място и трафик?? невярвам да е безплатен хост и неограничен трафик
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci ти си решаваш, ако искаш мога ти кажа сайта кви посещения има, и ще си прецениш ако качиш урок като се рекламира кви посещения ще ти донесе
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci аз ти предлагам да ги качваш в нашия като да има в началото на урока картинка с името на сайта вашия както са уроците от 3dsmaxbg.com
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci мога да ти предложа да ги качваш в нашия сайт(videotutorials-bg.com) като ще има реклама на твоя сайт.
Мирослав Петров
miro91
@E-uroci мхм видео уроци ??
Белкин
ReXTaN
@E-uroci Супер е ся :)
Белкин
ReXTaN
@E-uroci Само смени шрифта долу на Verdana ;)
Белкин
ReXTaN
@E-uroci Браво! :)
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci влез в скайп тогава :)
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Не нищо отначало няма да почваш. Сейфай си ,докъде си стигнал и така. :) Точките в таблицата се пазят,споко. :)
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci кое от начало?
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Изтегли си по-новата от сайта и ще имаш autosave :) Така бъгне ли ти се по време на ниво топката,ще можеш да си го лоуднеш пак нивото (отначало) :)
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Искаш да кажеш топката. Ако си с по-новата версия,не онази дето първоначално ти дадох,би трябвало да имаш Autosave. Натисни F2 ,за да пробваш.
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата