Virosss
Естествено е време за малко релакс с хубава музика ---> Paul Van Dyk Ft. Rea Garvey - Let Go
pesho
Mrazim burokracia. Naloji se da piem kafe shtoto hvanahme obednata pochivka na notariusa.
LiDSoN
Iskam edna golqma po4ivka izpylnena s pytuvaniq, priqteli, veseliq i nai-ve4e hubavi spomeni...
Dr1nata
@X7r3M1s7a Blagodarq za pojelanieto!Ima6e klimatik no ne be6e ot nai komfortnite patuvaniq.I mersi za linka k1m bloga mi koito si postnal tuk.Dano ti haresva
georgimateev
pesho т'ва май е от Vanilla Sky
Mishef
Armand Van Helden feat. Tara McDonald - My My My
Geri
Misho Shamara, Vanko 1 I Dreben G - Недей ни мрази "...Всичко ще бъде на ред,всичко ще бъде ОК-недей ни мрази..."