@venom@alex95 ..това е от както е взета тая машина - rackspace/slicehost...на amazon същата работа.. ако искате и един дедикейтед имам с 3години uptime
@venom щях да мина месец и половина (нито един рестарт след инстала) на centos vps-a обаче на icn им се срина системата, поставил съм си за цел да бия година