fengi
YOU WILL NEVER WALK ALONE (време е за 2рото полувреме стягайте се момчета)
Vamp1r3
Wake up and face me. Don’t play dead. Cause maybe someday I’ll walk away and say, 'You disappoint me'
savamane
You will never walk alone. стискам им палци и за тая година.
Mariyan
Animassacre - 09 (R)evolution, чух една яка фраза която ме грабна - " The streets are for walking, not for posing", мисля да постна в блога нещо свързано с нея.