silia
Връщам се към Мозилата... нещо не ми върви x_x
silia
Ъпф... и IE няма да го бъде... да измислиме алтернативен метод...
silia
Минах от Mozilla Firefox към IE 7... Нещо много започна да се ебава с мене огнената лисица x_x
silia
Най-накрая се прибрах... Сега да започнем с домашните...