В. Сотиров
sown
Чакам Любо и компания да дойдат да ме измъкнат от нас да пием кафенце някъде. :)
В. Сотиров
sown
Как можах толкоз да се напия снощи!?
В. Сотиров
sown
От Видин, за мене вече си от Видииииииин!
В. Сотиров
sown
Run Bitch Run!
В. Сотиров
sown
@Method-X именно!
В. Сотиров
sown
@Anellya ами свежо, свежо ама на мен ми е неудобно с новите им промени честно казано... @blacksnoopy аха. В коментарите, човека добре предлага една анкета!
В. Сотиров
sown
На хората от Свежо не им ли писна да го подобряват, освежават и т.н.? Виждам нови бутони. Старите бяха по-добри!
В. Сотиров
sown
Реклама на Intel. ЛОЛ!
В. Сотиров
sown
Реакцията на един геймър! :D
В. Сотиров
sown
@mind имаш подкрепа от мен! (3 гласа)
В. Сотиров
sown
Кого ли да блокирам? Онче бонче счупено пиронче...
В. Сотиров
sown
@Method-X ти си най-големия (пре)следвач.. Няма проблем. :)
В. Сотиров
sown
Бла. Бла. Бла. Бла. Бла. Бла. Следиш ли ме?
В. Сотиров
sown
Това не е филоСОФИЯ, а самата реалност! #fb
В. Сотиров
sown
Зарибих се по новата песен на D-flow a.k.a. Dee :)
Страница: 101 102 103 104 105