В. Сотиров
sown
@_Rainbow_ те всичките Монстъри са готини. ;)
В. Сотиров
sown
@Anellya и все пак ще го гледам. Обичам да не се вслушвам в чуждото мнение специално за филмите.. ;)
В. Сотиров
sown
"Open Season 3" и "Megamind" с готино качество! Веднага ги тегля!
В. Сотиров
sown
@Anellya знаех си, че е заради това... Хи-хи (sun)
В. Сотиров
sown
@Anellya сега забелязах...м, защо Топ-а не те ще!? :D
В. Сотиров
sown
@Anellya разбира се! (и отново злия смях...)
В. Сотиров
sown
Добро утро с чаша нескафе и няколко бисквитки. :)
В. Сотиров
sown
Няколко поста са ми в кома! Не е честно.
В. Сотиров
sown
@Method-X Сигурен ли си, че ги имаш? :D А това си е тяхно право. Които, където иска да се регва...мен си ме кефи, защото е лесно и просто за ползване.
В. Сотиров
sown
Пепел ми на езика! @Method-X
В. Сотиров
sown
Ще стартирам уеблог за безплатни тимплейти и уроци за Блогър. Поне в това ме бива. :)
В. Сотиров
sown
@LoveCappuchino да взема да те препоръчам и аз.. ;)
В. Сотиров
sown
@Anellya без нея нямаше да е никак интересно. Радвам се поне, че от топа паднаха онез шитни/спамери/ботове/фейкове и как да ги нарека друго яче? :)
В. Сотиров
sown
@Anellya айде БЕ!? Тепърва започвам да пиша, Нели. ;)
В. Сотиров
sown
Мисля да влезна в топ спамерите. (Зъл смях! Хо-хо-хо)
Страница: 104 105 106 107 108