@amigo с нетърпение чакам утрешния ден да дойде! Не ме ебе за насраните им проблеми, сървъри..и ала-бала. Да си го начукат. Трябва и ние да се надигнем.
И тази вечер ще се порка. Едно приятелче се е върнал от Испания и иска да ни събере на домашно т.е. четвърти ден не се спирам. (Шотс-шотс-шотс еврибодии)