В. Сотиров
sown
Системата за музика в нас вече е зела-дала. Трябва да потърся нещо по-добро и да е на харабията. :)
В. Сотиров
sown
@podmatrix "Войната на световете" е класика Марто! Бях забравил това филмче. Тегля го и аз! :)
В. Сотиров
sown
Това ще се гледа на 1 000 000 мил. процента! "Skyline"
В. Сотиров
sown
Оправих си ш*бания ласт.фм :) Алелуя!
В. Сотиров
sown
@semprom ми... ъ-ъ-ъ, зарибих се (blush).
В. Сотиров
sown
Уинамп плъгина за Last.fm нещо не ми бачка. Дразня се много! ><
В. Сотиров
sown
@podmatrix dope ;)
В. Сотиров
sown
Do you ever feel like a plastic bag?
В. Сотиров
sown
@Method-X да вземем да споделим снимките от 123 срещата в #фб страницата на сайта?
В. Сотиров
sown
@Rx-Ende навитак! :P /като гледам тя не е мн. активна тук/ @Method-X Супер! Значи имаш мегдан за още "сухи" дни! Good luck! :)
В. Сотиров
sown
@Rx-Ende хе-хе, тя е леко "принцеска" с главно "П"... Ако ме разбираш ;) Може някой ден да направим едно23 кафенца.
В. Сотиров
sown
@Method-X мен без тютюнец има голяма опасност да станеш 91 кила / визирам себе си... U know! ;)
В. Сотиров
sown
@Rx-Ende да. Същото. Аз бях с приятелката си и още една кукла на една масичка до бара. :) С една сива шапка и сива къса тениска. Льокахме кафенца...
В. Сотиров
sown
@Rx-Ende същия! :) Беше с бомбе. Жалко, че не те заговорих...наистина не бях сигурен, че си ти.
В. Сотиров
sown
@Rx-Ende днеска случайно към 4 и нещо 5 да си бил на ЖП гара Варна? Щото видях едно момче приличащо на теб... Ние бяхме в кафенцето с компютрите :)
Страница: 129 130 131 132 133