sown
Какво да споделя? Какво да споделя? Ами нищо! Ще броя до три и ще запаля...xx
sown
"Губя контрол, когато теб те няма. В теб виждам смисъл, за да остана." - Това аз ли го написах? ^.^
sown
@n3mo Нед, ти си най-големия! Относно въпроса ти...наистина <s>жалко за времето прекарано с всички (не)готини хорица от 123</s>
sown
Освен това.. имам шибано задължение. Има ф'кани чинии у мифката. Реват за измиване! ><
sown
Намерих си един опростен тимплейт, мисля да го приложа за начална страничка на блог(ЪТ)а! Еврика.
sown
@Method-X не мога да се оплача..радост за окото! Е как да спа?