В. Сотиров
sown
Какво да споделя? Какво да споделя? Ами нищо! Ще броя до три и ще запаля...xx
В. Сотиров
sown
@alish whew..ще спя спокойно ^^
В. Сотиров
sown
"Губя контрол, когато теб те няма. В теб виждам смисъл, за да остана." - Това аз ли го написах? ^.^
В. Сотиров
sown
@podmatrix и мен... и мен! Draiman! Draiman! Draiman!
В. Сотиров
sown
@n3mo Нед, ти си най-големия! Относно въпроса ти...наистина <s>жалко за времето прекарано с всички (не)готини хорица от 123</s>
В. Сотиров
sown
@podmatrix fan or hate? rather god? :D
В. Сотиров
sown
Освен това.. имам шибано задължение. Има ф'кани чинии у мифката. Реват за измиване! ><
В. Сотиров
sown
Намерих си един опростен тимплейт, мисля да го приложа за начална страничка на блог(ЪТ)а! Еврика.
В. Сотиров
sown
@Method-X не мога да се оплача..радост за окото! Е как да спа?
В. Сотиров
sown
@podmatrix ха-ха поне си заспал! Аз пак не спах през целия път. Една моя колежка се качи от Горна и почна лаф-моабета.. :D
В. Сотиров
sown
@sickornot ми към пет часа тръгнахме надолу.. :) луда работа
В. Сотиров
sown
@Method-X :D , визирам!
В. Сотиров
sown
@t0m3kk next time :)
В. Сотиров
sown
За успешната вечер! @sickornot :)
В. Сотиров
sown
@Snooby @alish @n3mo ръчнете ме когато споделите снимчиците. Да се видим кви сме маймунища :)
Страница: 136 137 138 139 140