sown
@Method-X здраво! Човек супер си ме зарибил и на Майти и Пиф ^^
sown
Излизам с Галка на кафенце и разходчица feat. Весела и Миро + Бъкстър (кучето им!)
sown
@Method-X поздрав! поздрав! поздрав! ^^
sown
Четири цигани вървели в колона по един, без да искат налетели на един софийски скин.
sown
Днес определено не съм в настроение. Нямам си и на идея на какво може да се дължи, но е гадно! Чудя се какво да правя сега? :/
sown
Някой виждал ли е напушени Смърфове?
sown
Ако на света имаше повече хора, които желаят собственото си щастие повече, отколкото желаят нещастието на другите, за няколко години бихме постигнали рая! #fb