В. Сотиров
sown
@Method-X пука ли ти? #tbb , #edno23meeting е по-фън :)
В. Сотиров
sown
@Method-X това си е точно така.. Там всички за звезди и не можеш да ги заговориш. :)
В. Сотиров
sown
@Method-X никога не съм го казвал. ;) А-м, бъркаш се нещо. Там съм от време на време като ме ухапят калинките.
В. Сотиров
sown
С кутия Ореон, мляко, музика и Едно23 :)
В. Сотиров
sown
Спах като бебе @Anellya, след пожеланието ти. Сънувах "понита, който ядът дъги и акат пеперуди". :D Аз съм на кафенце. Ромчето вечерта...
В. Сотиров
sown
@Anellya Добър ден! (coffee)
В. Сотиров
sown
@CECOOO от време на време не ми отчита песните които слушам. Това е :)
В. Сотиров
sown
@Anellya хохохо, сладко! ^^
В. Сотиров
sown
Сладки сънища и от мен! Махнете си главите :)
В. Сотиров
sown
@kimmie твой съм..ъъъъъ / твоя съм, де :D Пешката няя се расърди! Вервай ми!
В. Сотиров
sown
@kimmie нали, нали!? хо-хо :)
В. Сотиров
sown
@coolpuppy знам, че ме харесваш. ;) Да и аватарчето си го бива :D
В. Сотиров
sown
@Anellya завиждам ти. Абе немоа се запра! :)
В. Сотиров
sown
@Anellya :D :D "Уби ме"
В. Сотиров
sown
@Anellya малко... ;) Важна е простотията!
Страница: 96 97 98 99 100