Иво Станков
1243799792610802.jpg stankoff
Рали Варна от малко по-различна страна :) Това е по време на тренировките вчера
Иво Станков
stankoff
Ако някой иска да гледа ръчни на обратния завой на Рали Варна от днес в най-високия клас
http://www.vbox7.com/play:def9ba6a
Иво Станков
stankoff
@pesho не е ли твърде бързо?
Иво Станков
stankoff
@Yalamov точно.. на мен за из града ми трябва + това ми е първа кола и с голяма щеше да ми е трудно
Иво Станков
stankoff
@FeelTheFear :)
Иво Станков
stankoff
@Yalamov ако искаш ще те повозя някой ден :) моето е внесено от познат и е доста запазено
Иво Станков
stankoff
Б. Борисов спечелил в класа А и Н над 1600 кубика... неочаквано като се има предвид компанията на Румен Дунев, Илия Царски и останалите с Ево 9
Иво Станков
stankoff
Върнах се от Рали Варна Ден 2. В първите метри на първия клас сутринта е имало инцидент и има трима пострадали... аз отидох по-късно и не го видях
Иво Станков
stankoff
@JoKs dutch не е немски ;)
Иво Станков
stankoff
@JoKs
http://translate.google.com/
Иво Станков
stankoff
Казах ли ви за един сайт, който намерих скоро? Един от малкото сайтове, които предоставят доста и бързо информация за моторните спортове в България
http://www.motorsport.bg/
Иво Станков
stankoff
Пламен Пантелеев с VW Polo е с 3то място на тренировките в клас X до 1600 кубика. Първо място е за Форд Фиеста, второ - Хонда Сивик
Иво Станков
stankoff
"Don't be shy, we can handle pretty much any amount of applause" :D Скромен е разработчика от Google
Иво Станков
stankoff
@GeorgeSG и аз гледам демото сега... Google са СИЛА и това е поредното доказателство
Иво Станков
stankoff
По-интересното от последния брой на списание .net. Има интервю с @vassko за купуването на @edno23 технологията
http://www.ivostankov.net/2009/05/30/net-magazine-189/
Страница: 116 117 118 119 120