Иво Станков
stankoff
Разцъках NFS World
Иво Станков
stankoff
Хах като въведеш грешна парола в wp 3.0 и логин формата се разтриса :D
Иво Станков
stankoff
stankoff, You've Been Invited to the New Digg Alpha
Иво Станков
stankoff
@cloxy и аз ги сменях в опит да открия най-добрия и в крайна сметка отново се върнах на Firefox
Иво Станков
stankoff
Сайта на ДСК има изцяло нов дизайн
Иво Станков
stankoff
Остана ми една серия от Chuck.. много готино сериалче и сега съм в търсене на ново
Иво Станков
stankoff
Не мога да се нарадвам на windows key + tab в Windows 7
Иво Станков
stankoff
Не е истина как го спечелих тоя турнир... изобщо не го очаквах... PokerStars <3 Find the Poker Star in you :P
Иво Станков
stankoff
@semprom да.. и все пак говорим за компания като Apple, а друг им произвежда дисплея, чипа и другите компоненти...
Иво Станков
stankoff
@semprom последния параграф
http://news.idg.bg/news/51349_sebestojnostta_na__iphone_4_e...8751
Иво Станков
stankoff
Apple май правят само дизайна на iPhone 4... дисплея е направен от LG, A4 чипа от Samsung :D
Иво Станков
stankoff
mobile.bg стартира конкурс за най-ефектно тунингован Golf с пернишка регистрация.
Иво Станков
stankoff
Оптимизма е присъщ за уверените и можещите. Песимизма и примирението – за неуверените и неможещите.
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy Не е пуснат още, но скоро трябва да се появи
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy Nokia N8? :) Аз бях фен на SE, но минах на другия бряг - Nokia, последно време SE доста отстъпват на Nokia и като технологии и като цени
Страница: 14 15 16 17 18