Иво Станков
stankoff
Слагам PubSubHubbub (PuSH) на повечето си блогове
http://www.bloggingpro.com/archives/2010/03/05/2-reasons-wh...ter/
Иво Станков
stankoff
Жълтото на светофара бори кризата. Общини в САЩ скъсяват времето му, за да хванат повече шофьори в нарушение :X
Иво Станков
stankoff
@Rx-Ende всъщност се побърка като го пуснах :) fring е доста по-стабилен
Иво Станков
stankoff
Пробвам чисто новата версия на Skype за Symbian
Иво Станков
stankoff
Имам пинг до сайта, стои на waiting for arenabg.com за 30 сек и греда..
Иво Станков
stankoff
Някой на Vivacom net да отваря Арена?
Иво Станков
stankoff
Вече няколко часа не ми отваря Арена
Иво Станков
stankoff
@Rx-Ende 17-18ч.. не знам точно
Иво Станков
stankoff
Снимков материал от протеста. От Moreto.net
http://www.moreto.net/snimki.php?c=123
Иво Станков
stankoff
И аз бях там, и аз протестирах.
Иво Станков
stankoff
Цъках Starcraft 2
Иво Станков
stankoff
@stefcho @alex95 мерси
Иво Станков
stankoff
Някой може ли да ме насочи към читав release на Win 7 в арена/замунда?
Иво Станков
stankoff
Google.com: "Results from people in your social circle for <keyword> - BETA - ..."
Иво Станков
stankoff
Ще се наложи да върна Vista на лаптопа, след като изкара доста време с Mac OSX
Страница: 23 24 25 26 27