stankoff
Докато видя, че има Lockerz redeem и всичко е свършило... :X
stankoff
group Може да съм фъстък,но се бия като цяло пакетче..
stankoff
Изчистих новия сняг от колата и си направих една малка разходка.
stankoff
Имам проблеми с bookmarks откакто сложих Firefox 3.6 :|
stankoff
Слизах да паля колата... няма проблеми ама студа е стабилен, а е само -6.
stankoff
Прозорецът ми тази сутрин
stankoff
За сефте ми замръзва външната щора и не мога да я мръдна на никъде
stankoff
Имам поне един приятел във Фейсбук, с който бих изял буца сирене!
stankoff
От вторник всичко е в сняг, но днес за първи път чувам капки от топене на снега. -10 е навън, но има слънце.
stankoff
Истински тест за климатика ми: не замръзва и при -15 градуса... BEKO power