stankoff
Сложих си Rihanna app за Nokia 5530, но няма нищо интересно... новини, малко снимки, откъси от песни и клипове...
stankoff
Намерих Facebook профила на тунинг център Overdrive... много голяма мания!
stankoff
13:00 Евроспорт. Жребии за следващата фаза на Шампионската Лига.
stankoff
Не е човешко в последния ден от семестъра да ходя в 8 сутринта да правя контролно/изпит в дъжд и сняг.. ама поне го взех (whew)
stankoff
Малко катастрофи на лед. Чудя се утре с колата ли да ходя до ИУ...
http://www.vbox7.com/play:63e26da3
stankoff
Гледах Food Inc. Ако се интересувате какво ядете... гледайте го.
stankoff
Много кофти дъжд вали... едвам се кара.
stankoff
Trail blazer е адската дисциплина в Dirt2
stankoff
browsera na nokia 5530 ima gaden bug i se zatvarq pri otvarqne na opredeleni saitove :?