Иво Станков
stankoff
Сложих си Rihanna app за Nokia 5530, но няма нищо интересно... новини, малко снимки, откъси от песни и клипове...
Иво Станков
stankoff
Намерих Facebook профила на тунинг център Overdrive... много голяма мания!
Иво Станков
stankoff
Порто - АРСЕНАЛ. Нищо ново... често ги бием :)
Иво Станков
stankoff
13:00 Евроспорт. Жребии за следващата фаза на Шампионската Лига.
Иво Станков
1261125989915724.jpg stankoff
:D
Иво Станков
stankoff
Не е човешко в последния ден от семестъра да ходя в 8 сутринта да правя контролно/изпит в дъжд и сняг.. ама поне го взех (whew)
Иво Станков
stankoff
Малко катастрофи на лед. Чудя се утре с колата ли да ходя до ИУ...
http://www.vbox7.com/play:63e26da3
Иво Станков
stankoff
Гледах Food Inc. Ако се интересувате какво ядете... гледайте го.
Иво Станков
stankoff
Хах. Колко много музика може да се извади от една кола :)
http://www.vbox7.com/play:909b8bb8
Иво Станков
stankoff
Много кофти дъжд вали... едвам се кара.
Иво Станков
stankoff
Трето място за www.ivostankov.net/2009/10/01/ipotpal @ipotpal
http://seo.samo.bg/seo-contest-n-notebook-bg/pobediteli/
Иво Станков
stankoff
URL Shortener от Google
http://goo.gl/
Иво Станков
stankoff
Trail blazer е адската дисциплина в Dirt2
Иво Станков
stankoff
browsera na nokia 5530 ima gaden bug i se zatvarq pri otvarqne na opredeleni saitove :?
Иво Станков
stankoff
Регистрирах се за участие в @ipotpal пък каквото стане
Страница: 36 37 38 39 40