Иво Станков
1259010796907098.jpg stankoff
@blacksnoopy Nice
Иво Станков
stankoff
Първанов е при Слави
Иво Станков
stankoff
#689 от 1900+ ... като за първи турнир, а и игра изобщо в PokerStars... съм доволен, запознах се с обстановката най-малкото.
Иво Станков
1258999456222398.jpg stankoff
На някой да му е познато? :D
Иво Станков
stankoff
В 21ч ще се пробвам на Freeroll в PokerStars. За сефте.
Иво Станков
stankoff
hvanah net na avtomivkata
Иво Станков
stankoff
@aleksoft мерси, но не виждам rss на bg.pokernews.com? Не следя сайтове за новини без емисия...
Иво Станков
stankoff
Снощи доста се запалих по Texas Hold'em и ще попрочета малко в
http://www.igrach.com/
Иво Станков
stankoff
Show some love. Днес @pesho, единия от хората зад Edno23, има рожден ден!
Иво Станков
stankoff
gledam final na poker turnir po eurosport... golemi maniaci
Иво Станков
stankoff
Не съм си представял, че някога ще играя тетрис само с докосване (touch screen), но и това се случи, след като си го сложих на телефона :)
Иво Станков
stankoff
Гледах Saw 6... епична серия от филми... и пак не сложиха края. Въпреки суровите сцени, дълбокия смисъл на филма ми харесва.
Иво Станков
stankoff
9-1 :D
Иво Станков
stankoff
Тотнъм 8-1 Уигън :D а мача не е свършил
Иво Станков
stankoff
И аз съм готов с MW2 - страхотна игричка.
Страница: 43 44 45 46 47