stankoff
#689 от 1900+ ... като за първи турнир, а и игра изобщо в PokerStars... съм доволен, запознах се с обстановката най-малкото.
stankoff
В 21ч ще се пробвам на Freeroll в PokerStars. За сефте.
stankoff
hvanah net na avtomivkata
stankoff
@aleksoft мерси, но не виждам rss на bg.pokernews.com? Не следя сайтове за новини без емисия...
stankoff
Снощи доста се запалих по Texas Hold'em и ще попрочета малко в
http://www.igrach.com/
stankoff
gledam final na poker turnir po eurosport... golemi maniaci
stankoff
Гледах Saw 6... епична серия от филми... и пак не сложиха края. Въпреки суровите сцени, дълбокия смисъл на филма ми харесва.
stankoff
И аз съм готов с MW2 - страхотна игричка.