Иво Станков
stankoff
@patblansh На автосалона са, можеш да видиш и снимките на техните коли във втората част на фотосесията от линка.
Иво Станков
stankoff
@svil4ok да
Иво Станков
1251362282871062.jpg stankoff
Обещаната фотосесия от Варненския Автосалон
http://www.carsbulgaria.com/varna-motorshow-2009-1170
Иво Станков
stankoff
Отивам да гледам АРСЕНАЛ - Селтик. Диема.
Иво Станков
stankoff
@Silvina да
Иво Станков
1251311011444195.jpg stankoff
Ford Focus RS. Тийзър за фотосесията от Автосалон Варна. Можеби утре ще кача снимките в CarsBulgaria.
Иво Станков
stankoff
@Yalamov да
Иво Станков
1251304377208805.jpg stankoff
Bentley Turbo RT. 6.8л, V8, 400 к.с., 50 произведени. В CarsBulgaria.
http://www.carsbulgaria.com/bentley-turbo-rt-1165
Иво Станков
stankoff
Свалих и прегледах снимките от Автосалона.. има добри попадения и малко дефектни.
Иво Станков
stankoff
Онлайн гласуване за Мис Варна 2009
http://www.missvarna.com/
Иво Станков
stankoff
Фьешън трьендове. За женските панталони с кройка "аз неволно яко се насрах, неуспявайки да дотичам до тоалетната". :D
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1780564249
Иво Станков
stankoff
Върнах се от Автосалона.. като за 2лв беше добре :D Добре, че имаше Focus RS и колите на Top Gear, че то нищо друго няма реално.
Иво Станков
stankoff
@svil4ok малко са ми мутиралите хлебарки, които скоро ще са по-големи от мен, че сега и гущер :)
Иво Станков
stankoff
Падна някъде и го изгубих.. явно ще си отглеждам гущер :)
Иво Станков
stankoff
Има гущерче на пердето o.0
Страница: 72 73 74 75 76