Иво Станков
stankoff
@Gothika47 :)
http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/nokia...view
Иво Станков
stankoff
Чета обширно ревю на Nokia 5530.
Иво Станков
stankoff
@svil4ok всеки следващ го пишат като най-големия на полуострова :) Иначе Grand Mall върви добре.. вече има 3-4 етажа над земята. Кулите пък са почти готови.
Иво Станков
stankoff
@miro91 Точно 'двете кули' не се казва :) Mall Varna Towers се казва.
Иво Станков
stankoff
Гледах малка част от Grotesque (2009) - извратена работа.Само за фенове на hardcore ужасите.
Иво Станков
stankoff
ФИЛМ: както се бръсна и пяната започна сама да изригва от цялата горна част на флакона :D Целия замина в канала, а беше почти пълен... Gilette.
Иво Станков
stankoff
Гледам Tornado Rampage по Discovery... Нечовешки кадри и щети :/
Иво Станков
stankoff
ХАХахахахаха.. Noob Boyfriend :D
http://www.collegehumor.com/video:1917993
Иво Станков
stankoff
@man0l Вчера във Facebook прочетох един готин SEO лаф - "търсачките ме намират, щото съм готин, търсачите не ме интересуват" :D
Иво Станков
stankoff
@man0l А сега какво ще пишеш през @developix :)
Иво Станков
stankoff
@oXteR Е 230лв с дебелите им планове.. но по нормалните магазини ще излезе по 400-450лв предполагам.
Иво Станков
stankoff
Разцъках Nokia 5530 в Германос в Мол Варна. Бърз и малък. Но цената е надута - 480лв.
Иво Станков
stankoff
@svil4ok аз го отварям
Иво Станков
1250017957819917.jpg stankoff
Много красив Голф 4.
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy @oXteR да, това е с договор 2 години обаче. Без договор - 449лв. А по магазините, които не са на операторите ще е още по-малко! (party)
Страница: 78 79 80 81 82