stankoff
Чудя се, ако Nokia 5530 излезе на по-висока цена от 5800, кой да избера... по-новия модел с по-малък екран или по-големия батко, който има калъф даже...
stankoff
Списание .net брой 191-2. Честно казано очаквах повече. Последните броеве с новия главен редактор куцат. Можеби още 1 брой ще си купя и до там...
http://www.ivostankov.net/2009/08/08/net-magazine-191-2/
stankoff
Взех новите фарове + нови стелки. Сега остава брат ми да е свободен да ги сложим и ще направя нова фотосесия.
stankoff
Nokia 5530 започва да се продава след няколко дни на цена 150 евро. Което означава, че септември може да дойде и тук на около 400лв, надявам се.
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1847
stankoff
Гледах Dakota Skye (2008). Готино филмче с малко размисли за живота.
stankoff
Голяма грешка да вляза в македонска стая да играя DotA... хората хабер си нямат.