Иво Станков
stankoff
@pisio 5800 може да се намери и за 420лв в момента, без договори.
Иво Станков
stankoff
Чудя се, ако Nokia 5530 излезе на по-висока цена от 5800, кой да избера... по-новия модел с по-малък екран или по-големия батко, който има калъф даже...
Иво Станков
stankoff
Не мога да намеря с кой да отида на...
http://www.moreto.net/novini.php?n=55382
Иво Станков
stankoff
@notexist безплатен ли? wp.com
http://wp.com/
Иво Станков
stankoff
Списание .net брой 191-2. Честно казано очаквах повече. Последните броеве с новия главен редактор куцат. Можеби още 1 брой ще си купя и до там...
http://www.ivostankov.net/2009/08/08/net-magazine-191-2/
Иво Станков
1249728730322336.jpg stankoff
@oXteR скоро ще има нова фотосесия, защото има малко промени
Иво Станков
stankoff
@oXteR VW Polo
Иво Станков
stankoff
Взех новите фарове + нови стелки. Сега остава брат ми да е свободен да ги сложим и ще направя нова фотосесия.
Иво Станков
1249713950428896.jpg stankoff
Nokia 5530 започва да се продава след няколко дни на цена 150 евро. Което означава, че септември може да дойде и тук на около 400лв, надявам се.
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1847
Иво Станков
stankoff
Гледах Dakota Skye (2008). Готино филмче с малко размисли за живота.
Иво Станков
stankoff
@ZzZaPyr бях спрял за 2-3 години, но сега от няколко дни пак се пробвам :) Ник: stnk
Иво Станков
stankoff
Голяма грешка да вляза в македонска стая да играя DotA... хората хабер си нямат.
Иво Станков
1249661680866577.jpg stankoff
The Progress Bar :D
Иво Станков
stankoff
Гледах Ice Age 3.
Иво Станков
stankoff
Celtic - Arsenal
Страница: 81 82 83 84 85