Иво Станков
stankoff
1 седмица мъка без кола. Дадох я за боядисване, че беше надраскана от хлапетата пред блока.
Иво Станков
stankoff
Тая Галя е някаква напушена :D Гледайте я при Росен Петров сега.
Иво Станков
stankoff
@pesho Имах работа, иначе щях да дойда да се видим. На 5 минути съм от Автогарата, но.. вече е късно.
Иво Станков
stankoff
Зарибена VW мацка от клуба турбинирала Поло с двигател 1.0 :D Бензина в кръвта не прощава.
Иво Станков
stankoff
Правя обичайния backup PC -> WD External HDD.
Иво Станков
1248519800281771.jpg stankoff
Screenshot от първите дни на @edno23 намерих също.
http://www.ivostankov.net/2008/02/17/edno23-bg-mi...ing/
Иво Станков
stankoff
Преглеждам стари теми из блога ми и попаднах на този текст от сериала Heroes, който те кара да се замислиш.
http://www.ivostankov.net/2008/10/01/hero-or-villain/
Иво Станков
stankoff
От VW форума: "колата е като жената - излиза ти скъпо и прескъпо, но за разлика от жената, колата не ти мрънка,не ти противоречи и не вика за щяло и нещяло" :)
Иво Станков
stankoff
Анкета в Dnes.bg - В жегите: Не мога да прочета въпроса, потта се стича в очите ми (20%) :D
Иво Станков
stankoff
Прибрах се от рожден ден.
Иво Станков
stankoff
СОПА - Сдружение за оптимизиране на правосъдието и администрацията :D
http://sopa.bg/
Иво Станков
stankoff
Вече съм на втори сезон на Hustle. Страхотно сериалче.
Иво Станков
stankoff
@svil4ok Какво е това 0-0 ? Резултата е 0-3.
Иво Станков
stankoff
Новият Skype 4.1 има възможност за споделяне на екрана. Някой тествал ли го е?
Иво Станков
stankoff
@man0l министър без портфейл е министър без свое министерство
Страница: 88 89 90 91 92