stankoff
Сложих WP 2.8.1 на един блог, за сега не виждам проблеми
stankoff
Някой ще ходи ли на концерта на Ъпсурт във вл-вово тази вечер?
stankoff
Ако харесвате красивите коли, красивите жени или роботи - гледайте Transformers 2. А ако харесвате и трите - забавлението е гарантирано
stankoff
BGMaps.com са въвели полезната функция маршрут, по подобие на google maps. Супер.
stankoff
Transformers 2 е супер добро филмче. Нямаше билети за Ice Age 3 и гледахме него, но не съжалявам изобщо
stankoff
Очертава се Ice Age 3 3D в Мол Варна за тази вечер
stankoff
@X7r3M1s7a аз съм с 160GB от по-малката серия външни дискове на WD и за сега съм много доволен