Свилен Попов
svil4ok
@Method-X я, тебе не те бях чувал от няколко седмици
Свилен Попов
svil4ok
А също така ми се ходи и на Blog Masters-a в Петък, но уви, отново няма да имам възможност :(
Свилен Попов
svil4ok
Уффф ходи ми се на WordPress срещата утре ама... :(
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince тогава защо го рекламираш от сега ? ...
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince и това какво трябва да бъде ?
Свилен Попов
svil4ok
От Facebook: "Щастие - това е като не знаеш кой ден от седмицата е"
Свилен Попов
svil4ok
На където и да се обърна, всеки говори за порно клипа на адреналинката Яна...
Свилен Попов
svil4ok
@patblansh виждам някакви черни топченца, но не добре. Иначе за iphone-четата --> ebay :)
Свилен Попов
svil4ok
@patblansh нз кой обаче ще ги носи :) или тези с дискетите :)
Свилен Попов
1266411710834667.jpg svil4ok
@patblansh хаха iPhone-чета :D
Свилен Попов
1266410531708279.png svil4ok
Без коментар
Свилен Попов
svil4ok
@yuliyan $$$ :)
Свилен Попов
svil4ok
@notexist че манчо ще паднат
Свилен Попов
svil4ok
@notexist недей използвай такива мръсни думи... :)
Свилен Попов
svil4ok
Въпрос: Защо Евъртън и Спортинг играят днес, а не в Четвъртък/Петък ?
Страница: 61 62 63 64 65