Свилен Попов
svil4ok
@sandprince ем послушай ни ;)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince като цяло ми харесва, но иконката на Apple - не и е там мястото !
Свилен Попов
svil4ok
Live on Diema: Manchester United - Leeds United ! GGMU !
Свилен Попов
1262514689403378.jpg svil4ok
Next generation iPhone 4G to get 802.11n WiFi?
http://fav.ly/wZDyKd
Свилен Попов
svil4ok
Добро утро :)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince нз искам отново да си купя телефонче с WiFi, че тази опция доста ми липсва :( бих я заменил с игрите, SMS и още нещо пожелание :)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince от една година и кусур не съм пращал SMS :-)
Свилен Попов
svil4ok
@movieblogbg кога ще бъде готов блога ви ?
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince няма нужда от SMS-ите :) Вдигането и набирането са най-важната част на телефона, другото са само екстри ;)
Свилен Попов
1262440825802916.jpg svil4ok
Subaru Impreza
Свилен Попов
1262428267353212.jpg svil4ok
Карти :)
http://www.facebook.com/photo.php?pid=953770&l=9e...5056
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X сесията да оправим пък другото не е толкова важно :)
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X за много години btw ;)
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X мързелан такъв...
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X ко рече
Страница: 78 79 80 81 82