svil4ok
@Method-X аз гласувах за Радио K2 или там както беше :}
svil4ok
Абе я кажете как да се оправя тъпите кавички в блога? Искам да излизат нормално, а не и двете да са „отдолу„ ?
svil4ok
"Add This" вече предлага споделяне и в Svejo!
http://svil4ok.info/add-this-svejo/
svil4ok
Call of Duty 4: Modern Warfare
svil4ok
@Method-X какво е това ?!