svil4ok
Имам само една дума относно играта на България - ПОЗОР !
svil4ok
@Method-X NFS Shift ? Sucks ?
svil4ok
Без да искам си изтрих номерата от телефона: някой да знае как мога да ги възстановя ? (Nokia 6131)
svil4ok
Реклама: Audi Commercial – They don’t like Audi there
http://svil4ok.info/video-audi-commercial/
svil4ok
Няма нищо по-хубаво сутрин от аромата на кафе ♨
svil4ok
Ако някой случайно слуша в момента Радио Вероника да знае как се казва песента ? някаква френска май (think)
svil4ok
Започна дербито на кръга: Челси - Ливърпул