| Някои пият от мъка, други пият от радост, а ние пием от сабаале :D |
| Местоживеене: | вече и аз не знам къде е, но май е Шопия... |
| Пол: | Мъж |
| Рожден ден: | 31 August 1991 |
| Уебсайт: | http://gtsvetanov.com/ |
| Регистриран на: | 04 August 2009 |
| Последно онлайн: | 22 June 2024, 01:02 AM |