theheaven
Взе ми се тока.. Ще взема да се пенсионирам.
theheaven
Днес съм ранобудник. Гуд морнинг :)
theheaven
@man0l, тоя въпрос ме мъчи всяка една нощ от доста дълго време насам :)
theheaven
Хапвам изстуден пъпеш и интегрирам!
theheaven
Пада голямо дефрагментиране на харда... вече 24 часа станаха.
theheaven
Новият Thunderbird работи по-леко и най-важното без бъга, който ме тормозеше досега. Cheers
theheaven
@voic4e, пробвай с OpenDNS
http://opendns.com
theheaven
@Fipo, не си го давам! Но имам свободен комплект с Хари Потър :)
theheaven
опа, кой се прибра вкъщи, а :)
theheaven
Правя се на уеб дизайнер. :)
theheaven
@venom, в никакъв случай не са всичките ми дискове :) Просто тия имаха нужда от подреждане и ги бях пръснал по леглото
1216918403826138.jpg theheaven
@ Home
theheaven
@Mishef, за .us доколкото знам искат да имаш whois данни за контакт в US..иначе може да изгориш при проверка
theheaven
@venom, тука има инфо и за билетите :)
http://life.dir.bg/2008/07/23/news3224951.html
theheaven
@venom, на 18 септември в София
http://avtora.com/news/nowini/snoop_dogg_idwa_koncert_w_bulgariya
Страница: 15 16 17 18 19