theheaven
Google пуска публични DNS
http://googleblog.blogspot.com/2009/12/introducing-google-p...html
theheaven
@blacksnoopy, изглежда доста... фънки
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:429365
theheaven
@shimamoto , някакво култово приложение, което казва какво мислела баба Севда... в интерес на истината не съм я мяркал тия дни по стената
theheaven
Баба Севда ли е новата мания във Фейса?
theheaven
@podmatrix, @miStalE при мен е с Fn + стрелката надолу...Май при всяка марка е различно :)
theheaven
@kypidoncheto , Обратен ефект се казва групата.
theheaven
Толкова е горещо, че чак и мишката ми отказва да се движи.
theheaven
i'm back, baby!
theheaven
@blacksnoopy, Avast и ClamWIN - за последната нямам наблюдения.
theheaven
Нека клонингите на едно23 атакуват.. СЕГА!
theheaven
@JoKs , десен бутон върху language bar -> settings -> сменяш default input language
theheaven
Познайте кой е за риба днес!
1244667465231768.png theheaven
Сайтът на Нова се омаза от самото начало
theheaven
Nova с нов сайт... даже и Адсенс си имат! Време беше за рефреш.
theheaven
Чудно е колко лесно се манипулират хората в тая държава, приемайки всяка информация за достоверна по "дифолт".
Страница: 8 9 10 11 12