theheaven
@fiuf , зла вечер!
theheaven
@Hamaelleon , да не организираш конкурс за цици?
theheaven
@notexist, Jay and Silent Bob Strike Back, но се съмнявам да не си гледала тази класика ;)
theheaven
@BigBrother, здравей, Големи братко!
theheaven
@Geri, прибрах се преди малко и се чудя с кво да си запълня времето, щото е рано за лягане ;) а ти защо будуваш?
theheaven
@Geri , много сме, силни сме (нощните птици) :-)
theheaven
@unleashed, аха! Значи ще е нек'ва пропаганда!
theheaven
Абе, верно ли, че всички в тая държава са се зарибили по ремикса на Миро?
theheaven
Мамка му, точно след като излязох от душа върху главата ми падна мазилка от тавана... Добре започва денят, хо-хо..
theheaven
@cruzz16, така е с повечето албуми.. 1 песен продава целия албум :)
theheaven
"Евакуирайте леля Цонка, конете са вече в двореца!"
theheaven
Hate Sundays..
theheaven
Глааа-а-аа-дее-е-еен съм!
theheaven
@Geri, пусни я да полети малко, та да се стопли...ха-ха!
theheaven
@Geri, ооо завърна ли се :-)
Страница: 13 14 15 16 17