theheaven
@varvarina666, за да може да различаваш хубавите моменти в живота, и за да си сигурен, че все още си жив ;)
theheaven
@varvarina666, на мен не даде, нали :) Аз пък хапвам солети Хрус-хрус, олд-скул!
theheaven
Скапан съм!
theheaven
@mrbones: "връщам поздрава на @theheaven s Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved :) / respect 28.03.2008 15:48" :)
theheaven
@mrbones, да си жив и здрав :)
theheaven
@biko, Holla :)
theheaven
Наял съм се като коте в железница :)
theheaven
Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved
theheaven
Някой да ми напомни скоро да си поръчам тениска "No, I'll not fix your computer!" от sedem.bg -- http://sedem.bg/browse/stamp/933/ :)
theheaven
Днес е ден за релаксация - с чаша горещо капучино и кроасан с мнооого шоколад!
theheaven
Аххх, поредният ден... different day same shit.. или same shit different day !!! Anyway..
theheaven
Техниката е като жената! ;)
theheaven
уан ту :)
Страница: 18 19 20 21 22