theheaven
@blacksnoopy хух това за филма е добро, жалко че няма ретуит :-)
theheaven
@Nona хай
theheaven
@FromTheInside с бради? успех в търсенето.
theheaven
@FromTheInside не се и съмнявам!
theheaven
@FromTheInside яко.. пенсионерските сбирки са хубаво нещо
theheaven
@FromTheInside за четворка ли?
theheaven
@_PKP_ не знам, не съм имал такъв проблем
theheaven
@_PKP_ какво има да му се оправя?
theheaven
@_PKP_ това е командният ред на Линукс... нещо като МС-ДОС
theheaven
@blacksnoopy тия q-check някакви нови звезди ли са ?
theheaven
мдаааааааа, супер, йееееййЪ
theheaven
@nacholibre qip
theheaven
@amigo тоя филм стана като сапунка
theheaven
Ж като Ябълка
theheaven
@mkBooOO колаж ли е това?
Страница: 5 6 7 8 9