venom
Ох излезнах малко на вън, умрях си от смях, неможах да се чуя с един човек, общо взето може да се каже вечерта беше добре
venom
ооо вече съм си в Хасково рахат .. !
venom
Скоро време трябва да дойдат да ме заберат и да се прибирам към Хасково ..