Посредник съм, ще ви дам контакти да си говорите с мадамите.
не ги познавам, но идеята е свързана и с графити, ако има фенове. Със заплащане е работата, да добавя...
ехее ... смятай .. 2(или повече) мацки .. че и ще ти плащат how cool is that ?
За първи път не мога да намеря сайт, който съм виждал. Иии язък, че имам 4к буукмаркс
Ако е това http://torrentbutler.eu/ да знаеш, че пия бира
@blacksnoopy имаш 2 бири! Даже още една от мен - за линковете дето ми пускаш в Skype и все ти отговарям след 126387 дни. Благодарско!
Това, ако не се лъжа, ни го разправяше директора, който е историк. И очевидно ненавижда гърците
точно за тва ще да е
btw аман от правописните ми грешки...
Той го разправя, да.
Зависи за какво
Второто определено
то най-вече, да
Хахахахахахахахахах
Ахахаха
хахах, скандално.
Уууу мн криво
Посредник съм, ще ви дам контакти да си говорите с мадамите.
Mar 03 2011, 14:49
не ги познавам, но идеята е свързана и с графити, ако има фенове. Със заплащане е работата, да добавя...
Mar 03 2011, 14:51ехее ... смятай .. 2(или повече) мацки .. че и ще ти плащат
how cool is that ?
Mar 03 2011, 15:13