Angelo
Записах някаква нова игра. Брат ми играе в момента LIVE на адреса в профила
Angelo
Играя Quake III, стриймвам ББ и едновременно с това го и гледам. Няма такъв интернет
Angelo
Някакво неориентирано момиче от Саудитска Арабия, от никъде намерила сайта ми и се мъчи да ми пише на "английски" нещо в чата, ама пак не я разбирам.
Angelo
Да вляза да изиграя един Quake III ли? Не знам и аз какво ми се прави. Нещо ми е скука.
Angelo
Пуснах стрийм на ББ директно от къщата. Адреса го има в профила.
Angelo
Хахахах "силиконка". Става за гледане това предаване, не е лошо.
Angelo
За пръв път ще гледам "Малката сестра" тук в блога сме се събрали няколко човека и чакаме да почне.
Angelo
Като всяка вечер, до 23.30 ще върви стрийм на Биг Брадър на страницата ми в профила. След това може да пусна и Малката сестра.
Angelo
Вързах вентилатора на процесора на SFAN на дънната платка. Това проблем ли е?
Angelo
Клавиатурата изсъхна, сега ще нареждам копчетата. Хахах голяма играчка ще пада.
Angelo
В момента си играе и не му пука въобще. Даже сподели, че така по му харесвало ХА