Контакти

още
Angelo

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Angelo
Записах някаква нова игра. Брат ми играе в момента LIVE на адреса в профила
Angelo
Днес имам имен ден, а аз бях забравил :)
Angelo
Играя Quake III, стриймвам ББ и едновременно с това го и гледам. Няма такъв интернет
Angelo
Някакво неориентирано момиче от Саудитска Арабия, от никъде намерила сайта ми и се мъчи да ми пише на "английски" нещо в чата, ама пак не я разбирам.
Angelo
@axeny найграх се за днес май :)
Angelo
Да вляза да изиграя един Quake III ли? Не знам и аз какво ми се прави. Нещо ми е скука.
Angelo
Пуснах стрийм на ББ директно от къщата. Адреса го има в профила.
Angelo
Хахахах "силиконка". Става за гледане това предаване, не е лошо.
Angelo
За пръв път ще гледам "Малката сестра" тук в блога сме се събрали няколко човека и чакаме да почне.
Angelo
Като всяка вечер, до 23.30 ще върви стрийм на Биг Брадър на страницата ми в профила. След това може да пусна и Малката сестра.
Angelo
Вързах вентилатора на процесора на SFAN на дънната платка. Това проблем ли е?
Angelo
Клавиатурата изсъхна, сега ще нареждам копчетата. Хахах голяма играчка ще пада.
1225827413128362.jpg Angelo
В момента си играе и не му пука въобще. Даже сподели, че така по му харесвало ХА
1225827265591447.jpg Angelo
Искате да знаете как изглеждаше на брат ми клавиатурата преди да я разглоби? :)
Angelo
Брат ми си отвори клавиатурата да я чисти. Леле какви гадости има вътре не е истина :)
Страница: 136 137 138 139 140