Контакти

още
Angelo

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Angelo
Не знам какви кавички трябва да сложа и ми чупи блога :)
Angelo
Някой може ли да ми каже как да направя това ... <?php echo "There's ".$numcomms." total comments on my blog"; ?> $numcomms да е стилизирано с div или span
Angelo
@stankoff един глас имаш от мен за Sony Ericsson нищо, че имам nokia
Angelo
@rups wow :)
Angelo
@Snooby ако го снимаш прати снимка :)
Angelo
@Snooby много яко изпъква монитора сега нали? :)
Angelo
@bbonev обаче имало пак безплатен начин да си провериш сметката :) Интересно ми е глобул дали ще направят и те така :)
Angelo
Мтел искали по 0.03 на обаждане до 1111 1112 1113. Вярно ли е това?
Angelo
@developix да не сте блокирали бТК?
Angelo
@developix какво стана със сайта? :)
Angelo
@rups omgpop дават награда, видя ли?
Angelo
@rups няма значение какво ще кажеш .. щом си изхвърлила пакетчето :)
Angelo
@rups така и не каза какво е онова кафе. Онова с гуавата ли?
Angelo
@rups ми да :)
Angelo
@rups на нестле ли е?
Страница: 75 76 77 78 79