Bobdweller
А ето и какво си взех днес от митницата! So happy! ^_^ Яд ме е само, че не мога да му се отдам изцяло днес, защото след малко трябва да тръгвам за нощна. :/
Bobdweller
Спах до късно, разходих се до митницата да си взема нещо великолепно (с малко главоболия), а сега пия мляко с какао, играя RE2 и чакам iOS 5 да се качи - nice.
Bobdweller
Какъв по-прекрасен начин да започна деня си, ако не с доставката ми на новото Celldweller яке и новият Own Little World клип?! ^______^
Bobdweller
След малко мисля да разцъкам малко Resident Evil 2. Напоследък много се сещам за тази игра и е време да си я припомня като хората. :]
Bobdweller
iPod/Phone users, знаете ли програма, която да може да праща смс-и през Wi-Fi (дори и платена)?
Bobdweller
Ах, краят на Септември и началото на Октомври - любимото ми време от годината, когато започват лекциите и когато винаги ми се развалят слушалките за плейъра...