Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
Bobdweller
People are weird. :)
Боби
Bobdweller
Не ми се спи, имам да чета някви глупости за университета утре, мързи ме и цикля в 9GAG.
Боби
745ed6b2fd8c312eba82a1a65a3bd49c.jpg
Bobdweller
http://lifehacker.com/5860205/all-about...rnet
Боби
Bobdweller
В Илиенци продават нова Sega Megadrive II за 50 кинта. Сериозно обмислям да си взема една в скоро време...
Боби
DSC03363.JPG Bobdweller
Awesome new laptop is awesome! :3
Боби
Bobdweller
Хахаха, класика! A-Team indeed! :D
Боян
specter
Вижте присъствието си във Facebook представено като изложба :)
http://www.intel.com/museumofme/
Споделено от Bobdweller
Боби
DSC03359.JPG Bobdweller
Днес това чудовище дойде в пощата! Нямам търпение да седна да го чета!
Боби
Ideapad_Y570.gif Bobdweller
С баща ми си поръчахме лаптопи от laptop.bg. 8)
Боби
DSC03340.JPG Bobdweller
Speaking of which, my collection is almost complete! ^_^
Боби
Bobdweller
Баси яката вечер - прибрах се от работа, вечерях, пуснах си музика и си легнах да чета поредният том на DBZ мангата. :)
Боби
Bobdweller
Искам нов лаптоп. NAO. По възможност Sony Vaio F21. Santa?
Боби
Bobdweller
Мм, отивам да си направя топло мялко с мед и после се завивам да гледам 2001: А Space Odyssey. :)
Боби
Bobdweller
Баси смяната, баси чудото. Баси деня. Най-после вкъщи. След малко излизам на разходка до денонощните сандвичи и ще изпуша една цигара докато ме духа вятъра.
Боби
Bobdweller
Новият The Thing не е лош. Добър prequel се оказа. :) Сега се надъхах пак да гледам класиката на Carpenter.
Страница: 111 112 113 114 115