Bobdweller
В Илиенци продават нова Sega Megadrive II за 50 кинта. Сериозно обмислям да си взема една в скоро време...
Bobdweller
Awesome new laptop is awesome! :3
Bobdweller
Днес това чудовище дойде в пощата! Нямам търпение да седна да го чета!
Bobdweller
Speaking of which, my collection is almost complete! ^_^
Bobdweller
Искам нов лаптоп. NAO. По възможност Sony Vaio F21. Santa?
Bobdweller
Баси смяната, баси чудото. Баси деня. Най-после вкъщи. След малко излизам на разходка до денонощните сандвичи и ще изпуша една цигара докато ме духа вятъра.
fire squirrels!
Nov 28 2011, 08:34