Bobdweller
Пуснал съм си музика и чакам да се свали пилотния епизод на Приятели. След това се запътвам към леглото. Майната му на учене и всичко... за пореден път.
Bobdweller
Нееее, тази година излизат прекалено яки неща! И за това нямам търпение! Никакво!!!
Bobdweller
Колко тъпо, че online gameplay-a на Dead Nation е развален. :/ Срамота.
Bobdweller
От малък си мечтая да уловя подобен момент. Тук даже съм cheat-нал, защото това е от клипче. Но пак е нещо. Следващия път още по-добре.
Bobdweller
Айде и от мен един поздрав за всички и в частност за @Stahli - парчето е трепач!
Bobdweller
Ммм, какво прекрасно нещо пристигна в пощата днес! ^^ Сега за да отпразнувам този случай мисля да си поръчам още една тениска и Wish Upon A Blackstar Chapter 4!