Bobdweller
Железопътният транспорт е едно от най-заебаните неща в тая държава. От една страна това ми харесва, защото обожавам изоставени сгради и тн, но от друга... тъжно
Bobdweller
Вчера ходих да байквам и си намерих супер "якия" изоставен мост близо до ж.п. гара Подуене.
Bobdweller
I don't wanna have it all, I just wanna have enough!
Bobdweller
Sucker Punch BluRay rip-а се сваля... can't wait to watch this epic shit again!
Bobdweller
Да си хлътнал по някой определено не е хубаво... и малкото ти здрав разум отива по дяволите.