Мануела
ENIGMA
и на мен нещо ми липсва-странно,но първоначално не разбирах какво е...после се сетих-прекалено тихо е,а като стана дума за тишина...забравила съм си телефона
Мануела
ENIGMA
@axeny а твоето?
Мануела
ENIGMA
@axeny :Р
Мануела
ENIGMA
@axeny :) блазе ви-аз съм на работа
Мануела
ENIGMA
@axeny :) радвам се,че все пак някой забеляза,че съм тук...всъщност аз напомних за себе си де :D
Мануела
ENIGMA
Нов късмет ли?Що ли не ми е късметлийско в понеделник?
Мануела
ENIGMA
@axeny Добър ден
Мануела
ENIGMA
Страхотна .....ENIGMA разбира се :Р Поздрав за всички,които ги харесват
Мануела
ENIGMA
Хайде познайте какво искаше-първо кафе и издиктува едно писмо със 5-ма получатели-е ще трябва да го напиша
Мануела
ENIGMA
Разконцентриран ли?Шефа обаче не мисли така,е налага се да видя какво иска
Мануела
ENIGMA
Добро утро на всички...понеделник обикновенно е един разконцентриран работен ден от седмицата ...първо кафе
Страница: 25 26 27 28 29