ENIGMA
и на мен нещо ми липсва-странно,но първоначално не разбирах какво е...после се сетих-прекалено тихо е,а като стана дума за тишина...забравила съм си телефона
ENIGMA
Нов късмет ли?Що ли не ми е късметлийско в понеделник?
ENIGMA
Хайде познайте какво искаше-първо кафе и издиктува едно писмо със 5-ма получатели-е ще трябва да го напиша
ENIGMA
Разконцентриран ли?Шефа обаче не мисли така,е налага се да видя какво иска
ENIGMA
Добро утро на всички...понеделник обикновенно е един разконцентриран работен ден от седмицата ...първо кафе