Контакти

още
Emyto

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Емил Станчев
Emyto
@silia, споделете. Винаги може да се побае на Мозилата и тя да се укроти ;).
Емил Станчев
Emyto
@CarreraGT, усетих се и дори мислех да добавя едно извинение към тези, които не им са интересни подобни теми, че съм ги поизоставил.
Емил Станчев
Emyto
@eagle, знам. Отвратителни са. Преди една седмица ми попаднаха първите такива, а сега трудно се намират от негейските.
Емил Станчев
Emyto
Баси, нещо ми върви да пиша дълги постове в блога си от Pusseee-то.
Емил Станчев
Emyto
@Nick, аз пък винаги (от доста време) си правя нов профил. Държа си и старите версии на Firefox-а и мога да стартирам, който профил си искам с дадената версия.
Емил Станчев
Emyto
Баси простотията. Китайски спам на руски език.
Емил Станчев
Emyto
@Nick, сега пробвах и никакъв проблем с 3.1-то. Дори атачмънт си имаше. Ако има нещо по-особено, кажи да тествам. А ти направи ли си чист профил или със стария?
Емил Станчев
Emyto
@eagle и к'во? Аз пак те изпреварих ;).
Емил Станчев
Emyto
"Еее, то еее си е еее"
Емил Станчев
Emyto
@antubis, идиот!
Емил Станчев
Emyto
@antubis, седни почини и ще ти мине ;).
Емил Станчев
Emyto
@eagle, зависи. Каза го съвсем в началото на деня, но ако отправната точка е, от както сме се събудили, то не си.
Емил Станчев
Emyto
@Method-X, мхм. Като изключим смяната на табовете, която изключих, разбира се. И му спретнах скромен тест с 246 отворени таба :).
Емил Станчев
Emyto
Баси. Новият Firefox е чудовище. Лети просто. Всеки път се учудвам, че може да става видимо по-добър.
Емил Станчев
Emyto
Оф, отворих нова бира. Как ще стана тая сутрин?
Страница: 56 57 58 59 60