Emyto
Тъпа работа. След 3-ти рестарт тръгна тъпата карта. Какво й стана, не знам.
Emyto
Баси мамата, нещо май ми се счупи LAN картата на една от машините. Мамка й!
Emyto
Супер! Последната версия на VIVA LA Cyrilica-та за SK2 си върши перфиктно работата. Остава да сложа "подминаването" на руския и украинския спам в конфигурацията
Emyto
Е, не е честно. Като седна да си пиша дипломната работа и си пусна мрежата се разсейвам, а като не си я пусна, няма от къде да си правя справки.
Emyto
Тия от Automattic се уляха. 3-та версия на Akismet за два дена.