Emyto
Бирата свърши. В хладилника няма повече. Май е време да си лягам. Лека нощ!
Emyto
Това вече на нищо не прилича! 3 без 5, а си отварям нова бира. Баси!
Emyto
Искам да си призная греха: Пих Каменица, за което горко съжалих. (снимката е CC-BY-SA от Ростислав Райков (zbrox.org))