Emyto
Ибаф мааму, 217 файла с промени и 42 нови. Сега докато ги разгледам ...
Emyto
Започвам ъпгрейда на блога ми.
Emyto
Защо ми стана навик, да си отварям нова Загорка в 2 и кусур? Утре (днес) пак няма да мога да се събудя.
Emyto
Аз лягам, че след малко трябва да ставам. Пффф. Мразим!
Emyto
Бекъпвам си базата на блога и разните статистики и други глупости са станали огромни, и се бави ужасно. Скукааа.