Контакти

още
Emyto

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Емил Станчев
Emyto
Ей. Тъкмо се израдвах, че в mp3.bg са пуснали най-накрая Хиподил и се оказа, че са само иконките, но без песни.
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, ако питаш, колко съм платил - нищо. Подарък ми е от Mozilla :).
Емил Станчев
1213779226298043.jpg Emyto
Ехе, свалянията на Fx 3.0 вече са минали 5 милиона :). А ето я и фланелката:
http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/
Емил Станчев
Emyto
Дойде ми фланелката на Firefox addons development team-а :). Яко, яко!!! Вече си имам не-черна любима фланелка! Кеф!
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, съмнявам се, че ще го забравят ;). То не знам, дали някой, някога го е харесвал, камо ли сега.
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, ааа, без Томов, моля!
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, ихааа. Кеф! Не, че съм футболен фен, но все пак нямаше да е честно :)
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, really? Да не се бъзикаш? Дай линк!
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, Пасифик тайм ;).
Емил Станчев
Emyto
@eagle, ако питаш, дали може да се пусне един regedx на $content - може, ако не можеш да измислиш, какъв да е regex-а или нещо друго по алгоритъма - има ICQ ;)
Емил Станчев
Emyto
@eagle, какъв плъгин се мъчиш да драскаш? Кажи, ако мога да помогна?
Емил Станчев
Emyto
Аз отивам да пуша и пия каВе, а вие през това време можете да се порадвате на Pink Floyd ;).
Емил Станчев
Emyto
Тези, които не с MAC, не е нужно да ъпгрейдват от Firefox 3.0 RC2 до RC3.
Емил Станчев
Emyto
@antubis, странно. А дори не са обявили, че ще има RC3. Хм.
Емил Станчев
Emyto
Аз съм герой! Намалих броя на отворените във Firefox табове на 90! Яко!
Страница: 67 68 69 70 71